Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj27
mod_vvisit_counterWczoraj45
mod_vvisit_counterW tym tygodniu343
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu1333
mod_vvisit_counterW tym miesiącu72
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu5284
mod_vvisit_counterWszystkich743447

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
KONKURS FOTOGRAFICZNY
Wpisany przez Halina Pruciak   

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza Konkurs fotograficzny pt. „Wieś Województwa Śląskiego okiem obiektywu”

Celem konkursu jest promowanie walorów kulturowych i przyrodniczych śląskiej wsi oraz „dobrych praktyk” służących zrównoważonemu rozwojowi obszarów wiejskich.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które amatorsko lub profesjonalnie zajmują się fotografią i są zameldowane na terenie województwa śląskiego.

Szczegóły konkursu tutaj

 
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NA OBSŁUGĘ KSIEGOWĄ
Wpisany przez Halina Pruciak   

Informujemy, iż w dniu 29 czerwca 2016 r dokonano wyboru biura rachunkowego do obsługi finansowo - ksiegowej i kadrowo - płacowej Stowarszyszenia "Razem na wyżyny". Wynik przeprowadzonego wyboru w załączniku poniżej.

altProtokół z przeprowadzonego wyboru ofert

 
HARMONOGRAM OGŁASZANIA KONKURSÓW
Wpisany przez Edyta Bauć   

Drodzy mieszkańcy obszaru Stowarzyszenia "Razem na wyżyny" juz wkrótce będziemy ogłaszać konkursy na dofinansowanie Waszych pomysłów, dzięki którym na terenie LGD będzie żyło się lepiej i ciekawiej. Mamy środki finansowe dla aktywnych mieszkańców, którzy chcą założyć swój biznes i szukają źródeł wsparcia, a także dla firm, które działają na tym obszarze i chcą inwestować w dalszy rozwój, a także tworzyć nowe miejsca pracy.

Więcej…
 
O NOWEJ STRATEGII W NTL RADOMSKO
Wpisany przez Halina Pruciak   

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" w ramach realizacji planu komunikacji ze społecznością lokalną informuje o swoich działaniach dotyczących wdrażania strategii. Uczestniczylismy w sesjach Rad Gmin, gdzie zostały przekazane informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania na swoje działania, ukazują się artykuły w gazetach lokalnych, na naszej stronie internetowej, na stronach naszych gmin. Mieliśmy także swoje "pięć minut" w telewizji NTL Radomsko. Pod poniższym linkiem mogą Państwo obejrzeć wydanie Kuriera, w którym zaprezentowano nasze najbliższe plany związane z wdrażaniem LSR.

http://www.tvntl.pl/programy-mainmenu-30/122-gowny-serwis-informacyjny/18309-kurier-25062016 
PRZESUNIĘCIE TERMINÓW NABORÓW WNIOSKÓW
Wpisany przez Edyta Bauć   

Chcielibyśmy poinformować osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwój działalności gospodarczej, iż terminy ogłaszania konkursów w Lokalnej Grupie działania „Razem na wyżyny”, ulegną przesunięciu na termin późniejszy. Przekazaliśmy Państwu informację, iż odbędą się one w sierpniu 2016 r., jednak ze względu na brak dokumentów konkursowych, zostaną przesunięte na wrzesień lub październik.
W przypadku otrzymania do dnia 15 lipca br. zatwierdzonych dokumentów konkursowych, w ostatnie dni sierpnia będziemy w poszczególnych gminach naszego LGD organizować szkolenia nt. warunków udziału w konkursie i przygotowania wniosku o dofinansowanie. O terminach będziemy informować na stronie.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 92

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności