Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj26
mod_vvisit_counterWczoraj45
mod_vvisit_counterW tym tygodniu342
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu1333
mod_vvisit_counterW tym miesiącu71
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu5284
mod_vvisit_counterWszystkich743446

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
Zaproszenie
Wpisany przez Halina Pruciak   

Fundacja Ekologiczna Wychowanie i Sztuka ELEMENTARZ serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu AGROTURYSTYKI I OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO finansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Zajęcia będą się odbywały w  wybrane soboty  2-3 razy w miesiącu. Miejsca szkoleń; Ogrodzieniec , Niegowa, Janów, Zrębice. 
Więcej informacji o projekcie na stronie www.elementarz.edu.pl 

Fundacja Ekologiczna - Wychowanie i Sztuka ELEMENTARZ
ul. Studencka 18    40-743 Katowice
tel/fax  032/252 79  38

 
Ogłoszenia o wynikach konkursów
Wpisany przez Redaktor   

OGŁOSZENIE O WYNIKACH OCENY W NABORZE NR LGD/0/01/09 W RAMACH DZIAŁANIA
„ODNOWA I ROZWÓJ WSI”


W dniu 15 stycznia 2010 r.  odbyło się posiedzenie Rady, na którym dokonano oceny  3 wniosków złożonych w ramach  naboru nr LGD/O/01/09- Działanie „Odnowa i rozwój wsi”, zgodnie z kartami oceny zgodności z LSR, kartami oceny wg lokalnych kryteriów wyboru oraz limitem dostępnych środków. Informacja o wynikach oceny znajduje się w zamieszonej poniżej  liście rankingowej i Uchwale Rady nr 1/2010.

Jednocześnie informujemy, iż każdemu wnioskodawcy przysługuje możliwość odwołania się od decyzji Rady w terminie 7 dni od dnia ukazania się informacji na stronie www.razemnawyzyny.pl  zgodnie z procedurą odwoławczą (informacje na temat procedury odwoławczej znajdują się w zakładce Konkursy)

  
alt Lista rankingowa 1
 
alt Uchwała nr 1

OGŁOSZENIE O WYNIKACH OCENY W NABORZE NR LGD/MP/01/09 W RAMACH DZIAŁANIA
 „MAŁE PROJEKTY”


W dniu 15 stycznia 2010 r.  odbyło się posiedzenie Rady, na którym dokonano oceny  15 wniosków złożonych w ramach  naboru nr LGD/MP/01/09- Działanie „Małe projekty”, zgodnie z kartami oceny zgodności z LSR, kartami oceny wg lokalnych kryteriów wyboru oraz limitem dostępnych środków. Informacja o wynikach oceny znajduje się w zamieszonej poniżej  liście rankingowej i Uchwale Rady nr 2/2010.

Jednocześnie informujemy, iż każdemu wnioskodawcy przysługuje możliwość odwołania się od decyzji Rady w terminie 7 dni od dnia ukazania się informacji na stronie www.razemnawyzyny.pl  zgodnie z procedurą odwoławczą (informacje na temat procedury odwoławczej znajdują się w zakładce Konkursy)

 alt Lista rankingowa 2
 

alt Uchwała nr 2

 
Impreza bożononarodzeniowa
Wpisany przez Administrator   

W dn. 13 grudnia na hali sportowej w Rędzinach odbyła się impreza bożonarodzeniowa „ Pamiętajmy o tradycji”, która miała na celu promowanie tradycji i zwyczajów oraz promocję  lokalnej wytwórczości z terenu pięciu gmin: Kłomnice, Kruszyna, Mykanów, Miedźno i Rędziny. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie „Razem na wyżyny”, a prowadził ja znany z mediów Krzysztof Skiba.

Jeszcze przed imprezą ogłoszono konkurs dla przedszkolaków na kartkę świąteczną, wybrano najpiękniejsze, a jedna z nich po opracowaniu została oddana do druku i była rozsyłana jako zaproszenie na imprezę. Nagrody dla naszych milusińskich były wręczane podczas imprezy. Również uczniowie szkół z terenu LGD przyczynili się do powodzenia imprezy, a mianowicie udekorowali przygotowany wcześniej na hali „las świerkowy” w ozdoby wykonane własnoręcznie. Pomysłowość, różnorodność i oryginalność  dekoracji zawieszonych na drzewkach przeszła najśmielsze oczekiwania. Jury oceniające miało niemały kłopot z  wskazaniem  najpiękniejszych choinek, w końcu ostatecznie  wybrano choinkę Szkoły podstawowej w Miedźnie i Gimnazjum w Widzowie.

Więcej…
 
Konkurs
Wpisany przez Administrator   

W dn. 25 listopada w siedzibie Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” komisja w składzie:

Jolanta Brzozowska – Ciura, Bernadetta Polewska, Halina Pruciak i Mirosława Polewska dokonała wyboru najpiękniejszych prac zgłoszonych do konkursu na najpiękniejsza kartkę świąteczną.  W konkursie wzięło udział 90 przedszkolaków z terenu LGD.  Komisja miała bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace prezentowały wysoki poziom wykonania, pomysłowość i oryginalność. Nagrodzone prace spełniły wszystkie wymogi zawarte w regulaminie konkursu.

 

Wyniki konkursu:

Kategoria 3-4 lata

I miejsce – Szymon Kruk

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lgocie Małej,

II miejsce – Agnieszka Tkaczyk

Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudnikach,

III miejsce – Wiktoria Kabat

Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudnikach,

 

Wyróżnienie – Karina Mrozik

Zespół Szkolno Przedszkolny Rudniki

 

Kategoria 5-6 lat

I miejsce – Bartosz Palacz

Przedszkole Rędziny Osiedle

oraz  Oliwia Palacz

Przedszkole Rędziny Osiedle

II miejsce – Roksana Śledziona

Zespół Szkolno Przedszkolny w Mokrej

III miejsce – Wiktoria Wojtyra

Gminne Przedszkole w Miedźnie

 

Wyróżnienia:

Roksana Topolska

Oddział Przedszkolny w Garnku,

Dominik Bekus

Przedszkole Rędziny Osiedle,

Weronika Zatoń

Przedszkole w Kruszynie.

 

 

Kartka wykonana przez Oliwię Palacz z Przedszkola w Rędzinach – Osiedlu została wydrukowana i jest wysyłana jako zaproszenie na imprezę „ Pamiętajmy o tradycji”.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród będzie miało miejsce w dn. 13 grudnia w Hali Sportowej w Rędzinach podczas imprezy bożonarodzeniowej „ Pamiętajmy o tradycji".

Zdjęcia nagrodzonych i nadesłanych prac

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 91 92 Następna > Ostatnie >>

Strona 92 z 92

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności