Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj45
mod_vvisit_counterW tym tygodniu344
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu1333
mod_vvisit_counterW tym miesiącu73
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu5284
mod_vvisit_counterWszystkich743448

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
SPOTKANIE Z SĄSIEDNIMI LGD
Wpisany przez Halina Pruciak   

W poniedziałek, 1 sierpnia w siedzibie Stowarzyszenia "Razem na wyzyny" w Mykanowie miało miejsce spotkanie z naszymy zaprzyjaźnionymi, sąsiednimi LGD "Bractwo Kuźnic" i "Partnerstwo Północnej Jury". W spotkaniu uczestniczyli prezesi i pracownicy biur. Głównym tematem spotkania było omówienie zatwierdzonych przez ARiMR dokumentów (wnioski o przyznanie pomocy, biznes plan, umowy), które są niezbędne do przeprowadzenia naborów w ramach wdrażania LSR.  Rozmawialiśmy również o wciąż pojawiających się nowych pytaniach zadawanych przez osoby zainteresowabne pozyskaniem środków za pośrednictwem LGD. Wspólnie próbowaliśmy znaleźć na nie właściwe odpowiedzi. Takie spotkania przynoszą wiele korzyści pod kątem wymiany informacji i doświadczeń.  

Galeria zdjęć

 
SZKOLENIE Z OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Wpisany przez Halina Pruciak   

W dniu 29 lipca 2016 r odbyło sie szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych, które przeprowadziła  dr Marlena Sakowska - Baryła radca prawny z Łodzi. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy biura Stowarzyszenia "Razem na wyzyny" oraz członkowie Rady. Program szkolenia obejmował podstawy prawne ochrony danych osobowych oraz zakres ich stosowania. Omówiono system ochrony danych osobowych w Stowarzyszeniu oraz podmioty odpowiedzialne za jego wdrażanie, zasady przetwarzania i powierzania przetwarzania danych osobowych. Przekazane zostały również informacje na temat rejestracji zbiorów danych osobowych. Osoby uczestniczące w szkoleniu uzyskały wiedzę, która z pewnościa będzie przydatna w pracy w Stowarzyszeniu przy działaniach, w których będziemy mieć do czynienia z danymi osobowymi osób ubiegajacych się o dofinansowanie, beneficjentów, uczestników naszych szkoleń czy spotkań informacyjnych.

Galeria zdjęć

 
WZORY DOKUMENTÓW ZATWIERDZONE
Wpisany przez Halina Pruciak   

Informujemy, zakończono prace nad przygotowaniem wzorów formularzy wniosków o przyznanie pomocy, wniosków o płatność oraz umów o przyznaniu pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014–2020. W/W dokumenty  zostały zatwierdzone przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i są dostępne pod linkiem

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html 
ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA
Wpisany przez Halina Pruciak   

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców terenu LGD na spotkania informacyjne oraz szkolenia w zakresie zakładania i rozwoju działalności gospodarczej. 

Spotkania informacyjne prowadzone przed każdym szkoleniem dotyczą wszystkich konkursów ogłaszanych przez Stowarzyszenie, odbywać się będą o godz 15:00 a przewidziany czas spotkania to ok. 20 minut.

Na spotkaniach informacyjnych dowiedzą się Państwo, o ogólnych zasadach pozyskiwania środków unijnych , limitach środków przeznaczonych na poszczególne konkursy oraz harmonogramie naboru wniosków.

Szkolenia będą przeznaczona dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój lub zakładanie działalności gospodarczej.

Więcej…
 
NIE ZMARNUJ OKAZJI ! PIENIĄDZE NIE LEŻĄ NA ULICY !
Wpisany przez Halina Pruciak   

JESTEŚMY OBOK WAS JUŻ OD 10 LAT

Lokalna grupa działania Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" to organizacja pozarządowa, która od 10 lat działa na obszarze gmin Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Miedźno, Mykanów i Rędziny. Siedziba Stowarzyszenia znajduje się w Mykanowie przy ul. Cichej 72. Organizacja współpracuje z przedsiębiorcami, gminami, instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami. W latach 2006-2016 Stowarzyszenie pozyskało około 9,5 mln zł na rozwój obszaru, z czego 8,4 mln zł wykorzystały osoby fizyczne, firmy i instytucje na realizację 184 projektów.

MAMY ŚRODKI FINANSOWE NA REALIZACJĘ WASZYCH POMYSŁÓW

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" pozyskało z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach działania Leader, kwotę 8 350 500 zł, w tym 6 650 000,00 zł będzie przeznaczone na dofinansowanie pomysłów, które chcą realizować mieszkańcy, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i instytucje z obszaru sześciu w/w gmin. Fundusze te zostały podzielone na następujące zakresy:

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 92

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności