Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj80
mod_vvisit_counterWczoraj34
mod_vvisit_counterW tym tygodniu220
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu546
mod_vvisit_counterW tym miesiącu621
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu4321
mod_vvisit_counterWszystkich730848

Projekt KEEP SWINING!UDZIAŁ W SESJI RADY GMINY MYKANÓW
Wpisany przez Halina Pruciak   
Poniedziałek, 20 Czerwiec 2016 08:08

17 czerwca 2016 r. odbyła się sesja Rady Gminy Mykanów, w której udział wzięła dyrektor biura Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” - Edyta Bauć. Zaprezentowała ona przedstawicielom gminy - radnym, sołtysom, pracownikom gminy krótką prezentację nt. Leader 2016-2023 - nowe wyzwania i nowe możliwości pozyskiwania funduszy unijnych poprzez Stowarzyszenie "Razem na wyżyny". Na wstępie uczestnicy sesji zapoznali się z podsumowaniem poprzedniego okresu wdrażania strategii.

W kolejnej części wystąpienia przedstawiono informacje dotyczące wysokości budżetu, jakim dysponuje LGD w okresie 2016-2023, na jakie przedsięwzięcia będzie on przeznaczony w ramach realizacji strategii rozwoju lokalnego naszego obszaru oraz na jakie zakresy działań mieszkańcy, organizacje pozarządowe, jednostki sektora publicznego i przedsiębiorcy będą mogli pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych. Na zakończenie Pani Bauć poprosiła obecnych, aby przekazywali informacje o możliwościach pozyskania pomocy poprzez LGD wśród organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i mieszkańców. Do końca czerwca odbędą się jeszcze sesje Rad Gmin Dąbrowa Zielona, Kłomnice i Rędziny, w których również będzie uczestniczył przedstawiciel LGD "Razem na wyżyny".

Galeria zdjęć  


 

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności