Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj108
mod_vvisit_counterW tym tygodniu285
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu869
mod_vvisit_counterW tym miesiącu23
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu4300
mod_vvisit_counterWszystkich753324

Projekt KEEP SWINING!HARMONOGRAM OGŁASZANIA KONKURSÓW
Wpisany przez Edyta Bauć   
Czwartek, 30 Czerwiec 2016 12:29

Drodzy mieszkańcy obszaru Stowarzyszenia "Razem na wyżyny" juz wkrótce będziemy ogłaszać konkursy na dofinansowanie Waszych pomysłów, dzięki którym na terenie LGD będzie żyło się lepiej i ciekawiej. Mamy środki finansowe dla aktywnych mieszkańców, którzy chcą założyć swój biznes i szukają źródeł wsparcia, a także dla firm, które działają na tym obszarze i chcą inwestować w dalszy rozwój, a także tworzyć nowe miejsca pracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem środków unijnych na działalność gospodarczą, to warto skorzystać z bezpłatnego doradztwa w biurze LGD i wcześniej pomyśleć o właściwym przygotowaniu się do konkursu, który planowany jest na wrzesień bieżącego roku. Zapraszamy w szczególności kobiety do rozwijania skrzydeł we własnym biznesie, ponieważ właśnie dla nich w budżecie wydzieliliśmy 225 tys. zł na zakładanie działalności gospodarczej, a w działaniu rozwój działalności gospodarczej premiujemy je dodatkowym punktem. Oprócz wspomnienej powyżej wydzielonej kwoty dla kobiet, mamy również kwotę 300 tys. zł w ogólnej puli na zakładanie przedsiębiorstw oraz kwotę 1,4 mln zł na projekty składane na rozwój istniejących firm. O te środki mogą Państwo zawalczyć już w tym roku, składając dokumenty konkursowe do naszej siedziby LGD w okresie trwania konkursu, o którym poinformujemy na stronie internetowej. Przed terminem składania wniosków, w ostatnich dniach sierpnia zorganizujemy w poszczególnych gminach szkolenia z zakresu zasad pozyskania i wypełniania dokumentów konkursowych.
W naszym budżecie w bieżącym roku będą również fundusze w wysokości 1,72 mln zł na działania o charakterze ogólnodostępnym, czyli dofinansowanie na budowę lub modernizację infrastruktury rekreacyjnej dla mieszkańców obszaru.
Pod koniec roku czekamy na aktywność lokalnych organizacji pozarządowych, dla których ogłosimy projekt grantowy pn. Aktywizacja i integracja lokalnych społeczności, w którym będzie do rozdania 300 tys. zł na pomysły z tego zakresu.  
W kolejnych latach będą ogłaszane następne konkursy, o których możecie się Państwo dowiedzieć zaglądając do Harmonogramu naborów.


altHARMONOGRAM KONKURSÓW


 

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności