Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj108
mod_vvisit_counterW tym tygodniu284
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu869
mod_vvisit_counterW tym miesiącu22
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu4300
mod_vvisit_counterWszystkich753323

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
SZKOLENIA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH POZYSKANIEM ŚRODKÓW UNIJNYCH
Wpisany przez Halina Pruciak   
Wtorek, 30 Sierpień 2016 12:23

W dniach od 22 sierpnia do 31 sierpnia 2016 r na terenie gmin partnerskich Stowarzyszenia "Razem na wyżyny" odbyły się szkolenia dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na rozwój lub zakładanie działalności gospodarczej. Mieszkańcy terenu LGD podczas szkoleń prowadzonych przez Dyrektor biura- Edytę Bauć pozyskali informacje z zakresu procedur konkursowych, kryteriów dostępu, przedstawione zostały również wnioski o przyznanie pomocy wraz załącznikami. Osoby obecne na szkoleniu aktywnie uczestniczyły w szkoleniach, zadając  prowadzącej szereg  nurtujących ich pytań. Szkolenia cieszyły sie bardzo dyuzym zainteresowaniem, uczestniczyło w nich ponad 160 osób, co może oznaczać, iż środki, które mamy zaplanowane na działania zwiazane z rozwojem przedsiębiorczości na terenie będą w całości wydatkowane. 
SPOTKANIA INFORMACYJNE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW
Wpisany przez Halina Pruciak   
Wtorek, 30 Sierpień 2016 10:18

W dniach od 22-31 sierpnia 2016 r na terenie gmin partnerskich Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” przed każdym z zaplanowanych szkoleń tj. z zakładania bądź rozwijania działalności gospodarczej odbywały się spotkania informacyjne. Uczestnicy spotkań dowiedzieli się o ogólnych zasadach pozyskiwania środków unijnych, limitach środków przeznaczonych na poszczególne konkursy, harmonogramie naboru wniosków oraz procedurze wyboru operacji konkursowych. Spotkania poprowadziła stażystka LGD Justyna Renszmit-Luks.


 
SPOTKANIE Z SĄSIEDNIMI LGD
Wpisany przez Halina Pruciak   
Wtorek, 02 Sierpień 2016 10:12

W poniedziałek, 1 sierpnia w siedzibie Stowarzyszenia "Razem na wyzyny" w Mykanowie miało miejsce spotkanie z naszymy zaprzyjaźnionymi, sąsiednimi LGD "Bractwo Kuźnic" i "Partnerstwo Północnej Jury". W spotkaniu uczestniczyli prezesi i pracownicy biur. Głównym tematem spotkania było omówienie zatwierdzonych przez ARiMR dokumentów (wnioski o przyznanie pomocy, biznes plan, umowy), które są niezbędne do przeprowadzenia naborów w ramach wdrażania LSR.  Rozmawialiśmy również o wciąż pojawiających się nowych pytaniach zadawanych przez osoby zainteresowabne pozyskaniem środków za pośrednictwem LGD. Wspólnie próbowaliśmy znaleźć na nie właściwe odpowiedzi. Takie spotkania przynoszą wiele korzyści pod kątem wymiany informacji i doświadczeń.  

Galeria zdjęć

 
SZKOLENIE Z OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Wpisany przez Halina Pruciak   
Poniedziałek, 01 Sierpień 2016 08:11

W dniu 29 lipca 2016 r odbyło sie szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych, które przeprowadziła  dr Marlena Sakowska - Baryła radca prawny z Łodzi. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy biura Stowarzyszenia "Razem na wyzyny" oraz członkowie Rady. Program szkolenia obejmował podstawy prawne ochrony danych osobowych oraz zakres ich stosowania. Omówiono system ochrony danych osobowych w Stowarzyszeniu oraz podmioty odpowiedzialne za jego wdrażanie, zasady przetwarzania i powierzania przetwarzania danych osobowych. Przekazane zostały również informacje na temat rejestracji zbiorów danych osobowych. Osoby uczestniczące w szkoleniu uzyskały wiedzę, która z pewnościa będzie przydatna w pracy w Stowarzyszeniu przy działaniach, w których będziemy mieć do czynienia z danymi osobowymi osób ubiegajacych się o dofinansowanie, beneficjentów, uczestników naszych szkoleń czy spotkań informacyjnych.

Galeria zdjęć

 
ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA
Wpisany przez Halina Pruciak   
Czwartek, 28 Lipiec 2016 09:19

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców terenu LGD na spotkania informacyjne oraz szkolenia w zakresie zakładania i rozwoju działalności gospodarczej. 

Spotkania informacyjne prowadzone przed każdym szkoleniem dotyczą wszystkich konkursów ogłaszanych przez Stowarzyszenie, odbywać się będą o godz 15:00 a przewidziany czas spotkania to ok. 20 minut.

Na spotkaniach informacyjnych dowiedzą się Państwo, o ogólnych zasadach pozyskiwania środków unijnych , limitach środków przeznaczonych na poszczególne konkursy oraz harmonogramie naboru wniosków.

Szkolenia będą przeznaczona dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój lub zakładanie działalności gospodarczej.

Więcej…
 
NIE ZMARNUJ OKAZJI ! PIENIĄDZE NIE LEŻĄ NA ULICY !
Wpisany przez Halina Pruciak   
Poniedziałek, 25 Lipiec 2016 12:22

JESTEŚMY OBOK WAS JUŻ OD 10 LAT

Lokalna grupa działania Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" to organizacja pozarządowa, która od 10 lat działa na obszarze gmin Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Miedźno, Mykanów i Rędziny. Siedziba Stowarzyszenia znajduje się w Mykanowie przy ul. Cichej 72. Organizacja współpracuje z przedsiębiorcami, gminami, instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami. W latach 2006-2016 Stowarzyszenie pozyskało około 9,5 mln zł na rozwój obszaru, z czego 8,4 mln zł wykorzystały osoby fizyczne, firmy i instytucje na realizację 184 projektów.

MAMY ŚRODKI FINANSOWE NA REALIZACJĘ WASZYCH POMYSŁÓW

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" pozyskało z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach działania Leader, kwotę 8 350 500 zł, w tym 6 650 000,00 zł będzie przeznaczone na dofinansowanie pomysłów, które chcą realizować mieszkańcy, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i instytucje z obszaru sześciu w/w gmin. Fundusze te zostały podzielone na następujące zakresy:

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności