Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj72
mod_vvisit_counterWczoraj34
mod_vvisit_counterW tym tygodniu212
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu546
mod_vvisit_counterW tym miesiącu613
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu4321
mod_vvisit_counterWszystkich730840

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
SPOTKANIE ZESPOŁU DS. LSR
Wpisany przez Halina Pruciak   
Środa, 16 Wrzesień 2015 14:33

Kolejne spotkanie zespołu ds. opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju odbyło się 14 września w pałacu w Nieznanicach, na którym pojawiło się 27 osób. Zebranie moderował p. Paweł Walczyszyn, rozpoczynając od podsumowania spotkań z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami z naszego regionu. Przeanalizowano ankiety oraz przedstawiane najczęściej szanse oraz zagrożenia, a także mocne i słabe strony obszaru LGD. Po krótkiej przerwie powrócono do zagadnienia omawianego na wcześniejszych spotkaniach zespołu ds. LSR, jakimi są cele do osiągnięcia w nowej strategii. Członkowie zespołu, podzieleni na grupy, dzielili się pomysłami na przedsięwzięcia, które mogłyby te cele zrealizować. Pojawiło się dużo ciekawych propozycji, jednak strategia jest nadal w budowie, a temat ciągle otwarty. Dlatego zachęcamy do składania fiszek projektowych z państwa pomysłami, które można wysyłać do nas drogą elektroniczną oraz składać w siedzibie Stowarzyszenia. Kolejne spotkanie zespołu zaplanowano na 22 września 2015 r.

GALERIA ZDJĘĆ

 
SPOTKANIE GMIN PARTNERSKICH
Wpisany przez Halina Pruciak   
Środa, 16 Wrzesień 2015 14:32

W poniedziałek, 14 września 2015 r., w siedzibie Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” miało miejsce spotkanie z wójtami naszych gmin partnerskich. Celem spotkania było omówienie kwestii istotnych pod kątem opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju. Przeanalizowana została m.in. sprawa wyznaczenia zakresu, na który Lokalna Grupa Działania przeznaczy środki z budżetu strategii, tak aby nie pokrywał się on z działaniami realizowanymi przez Urząd Marszałkowski. Podczas spotkania wójtowie podzielili się propozycjami projektów w trzech zakresach: dziedzictwo lokalne, infrastruktura rekreacyjna oraz infrastruktura kulturalna. Dyskutowano także nad dużym zaangażowaniem organizacji pozarządowych, działających na terenie LGD, w budowanie nowej strategii oraz o wpływie istnienia organizacji na rozwój obszaru i podniesienie jakości życia mieszkańców.

GALERIA ZDJĘĆ


 
ANKIETY
Wpisany przez Edyta Bauć   
Środa, 09 Wrzesień 2015 12:08

Zachęcamy Państwa do wypowiedzenia się w kwestiach związanych z zamieszkiwanym przez Państwa terenem, kierunkiem przeznaczenia środków unijnych oraz sposobami komunikacji pomiędzy mieszkańcami a instytucjami, które mogą pomóc przy pozyskaniu tych środków poprzez wypełnienie 3 ankiet zamieszczonych poniżej. Każda z ankiet jest zbudowana tylko z 4 pytań.

Wystarczy wpisać w ankietę znak X przy wybranej przez Państwa odpowiedzi i wysłać je w wersji elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

altAnkiety 1-3  do wypełnienia


Więcej…
 
ODBYŁY SIĘ SPOTKANIA WARSZTATOWE Z MIESZKAŃCAMI I SPOTKANIA OTWARTE Z PRZEDSIĘBIORCAMI
Wpisany przez Edyta Bauć   
Środa, 09 Wrzesień 2015 09:05

Za nami bardzo pracowity tydzień. W środę, czwartek i piątek  odbyły się spotkania z przedsiębiorcami oraz mieszkańcami poświęcone analizie SWOT, czyli słabym i mocnym stronom naszego obszaru oraz pojawiającym się szansom i zagrożeniom, a także wypracowaniu celów do lokalnej strategii. Podczas spotkań uczestnicy mieli okazję wyrazić swoje zdanie na temat miejsca, w którym mieszkają, opowiedzieć o problemach, jakie widzą w swoim otoczeniu oraz o możliwościach zlikwidowania lub zmniejszenia tych problemów. W spotkaniach uczestniczyło 250 osób.

Zdjęcia


Więcej…
 
ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA Z MIESZKAŃCAMI
Wpisany przez Edyta Bauć   
Środa, 02 Wrzesień 2015 08:25

Informujemy o zmianie miejsca spotkania z mieszkańcami w sprawie opracowania lokalnej strategii rozwoju w gminie Kruszyna. Spotkanie odbędzie się w budynku Ochorniczej Straży Pożarnej w Kruszynie ul. Strażacka 2, 3 września 2015 r. o godz. 16.00

 
SKRZYNIA POMYSŁÓW OTWARTA
Wpisany przez Edyta Bauć   
Środa, 26 Sierpień 2015 12:53

Otwieramy "Skrzynię pomysłów" do Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem na wyżyny" na lata 2015-2023. Zachęcamy do wypełnienia i dostarczenia nam fiszki projektowej, której wzór macie Państwo poniżej.

Należy w niej opisać w skrócie projekt jaki chcielibyście realizować pozyskując dofinasowanie unijne ze Stowarzyszenia "Razem na wyżyny", wypełnić poszczególne pola fiszki i dostarczyć mailowo lub osobiście do biura w Mykanowie. Wszystkie propozycje działań znajdą się w "Skrzyni pomysłów" i pomogą przy wyborze celów i działań do strategii. Zbieramy wszystkie propozycje projektów, które chcą realizować organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, gminy, goki, koła gospodyń wiejskich, kluby sportowe i inne podmioty z terenu naszych 6 gmin.

Na pewno Skrzynia zapełni się przeróżnymi pomysłami od Państwa. Im więcej głosów dotyczacych tego samego zakresu działań, tym większa szansa, że na te pomysły będzie przeznaczony budżet nowej strategii.

Termin składania fiszek projektowych to 30 wrzesień 2015 r.

altFiszka projektowa


Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 11

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności