Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

QUEST


Lokalna Strategia Rozwoju


Aktualnie oglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj68
mod_vvisit_counterWczoraj34
mod_vvisit_counterW tym tygodniu208
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu546
mod_vvisit_counterW tym miesiącu609
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu4321
mod_vvisit_counterWszystkich730836

Projekt KEEP SWINING!Aktualności
HARMONOGRAM OGŁASZANIA KONKURSÓW
Wpisany przez Edyta Bauć   
Czwartek, 30 Czerwiec 2016 12:29

Drodzy mieszkańcy obszaru Stowarzyszenia "Razem na wyżyny" juz wkrótce będziemy ogłaszać konkursy na dofinansowanie Waszych pomysłów, dzięki którym na terenie LGD będzie żyło się lepiej i ciekawiej. Mamy środki finansowe dla aktywnych mieszkańców, którzy chcą założyć swój biznes i szukają źródeł wsparcia, a także dla firm, które działają na tym obszarze i chcą inwestować w dalszy rozwój, a także tworzyć nowe miejsca pracy.

Więcej…
 
PRZESUNIĘCIE TERMINÓW NABORÓW WNIOSKÓW
Wpisany przez Edyta Bauć   
Poniedziałek, 27 Czerwiec 2016 12:23

Chcielibyśmy poinformować osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na założenie lub rozwój działalności gospodarczej, iż terminy ogłaszania konkursów w Lokalnej Grupie działania „Razem na wyżyny”, ulegną przesunięciu na termin późniejszy. Przekazaliśmy Państwu informację, iż odbędą się one w sierpniu 2016 r., jednak ze względu na brak dokumentów konkursowych, zostaną przesunięte na wrzesień lub październik.
W przypadku otrzymania do dnia 15 lipca br. zatwierdzonych dokumentów konkursowych, w ostatnie dni sierpnia będziemy w poszczególnych gminach naszego LGD organizować szkolenia nt. warunków udziału w konkursie i przygotowania wniosku o dofinansowanie. O terminach będziemy informować na stronie.

 
UDZIAŁ W KOLEJNYCH SESJACH RAD GMIN
Wpisany przez Halina Pruciak   
Środa, 22 Czerwiec 2016 10:30

Odbyły się kolejne sesje Rad Gmin, podczas których przedstawiliśmy mozliwości pozyskiwania środków w ramach wdrażania LSR. W dniu 21 czerwca w Dąbrowie Zielonej i w Rędzinach uczestniczyła Dyrektor biura - Edyta Bauc oraz 22 czerwca w Kłomnicach pracownik biura - Halina Pruciak. Poczas sesji zaprezentowano przedstawicielom gminy - radnym, sołtysom, pracownikom gminy krótką prezentację nt. Leader 2016-2023 - nowe wyzwania i nowe możliwości pozyskiwania funduszy unijnych poprzez Stowarzyszenie "Razem na wyżyny".

Więcej…
 
UDZIAŁ W SESJI RADY GMINY MYKANÓW
Wpisany przez Halina Pruciak   
Poniedziałek, 20 Czerwiec 2016 08:08

17 czerwca 2016 r. odbyła się sesja Rady Gminy Mykanów, w której udział wzięła dyrektor biura Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” - Edyta Bauć. Zaprezentowała ona przedstawicielom gminy - radnym, sołtysom, pracownikom gminy krótką prezentację nt. Leader 2016-2023 - nowe wyzwania i nowe możliwości pozyskiwania funduszy unijnych poprzez Stowarzyszenie "Razem na wyżyny". Na wstępie uczestnicy sesji zapoznali się z podsumowaniem poprzedniego okresu wdrażania strategii.

Więcej…
 
ZAPYTANIE CENOWE NA OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ STOWARZYSZENIA "RAZEM NA WYŻYNY"
Wpisany przez Halina Pruciak   
Piątek, 17 Czerwiec 2016 08:44

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" składa zapytanie ofertowe dotyczące obsługi finansowo - księgowej i kadrowo płacowej stowarzyszenia. Oferty należy złożyć do dnia 29 czerwca 2016 r do godz. 12:00.

Szczegóły w załączniku.
alt Zapytanie cenowe

 
UDZIAŁ W SESJI RADY GMINY KRUSZYNA
Wpisany przez Halina Pruciak   
Poniedziałek, 13 Czerwiec 2016 15:04


8 czerwca 2016 r. odbyła się sesja Rady Gminy Kruszyna, w której udział wzięła dyrektor biura Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” - Edyta Bauć. Zaprezentowała ona przedstawicielom gminy - radnym, sołtysom krótką prezentację nt. Leader 2016-2023 - nowe wyzwania i nowe możliwości pozyskiwania funduszy unijnych poprzez Stowarzyszenie "Razem na wyżyny". Uczestnicy sesji dowiedzieli się jakim budżetem na lata 2016- 2023 dysponuje LGD na podstawie umowy podpisanej 10 maja 2016 r. z Zarządem Województwa Śląskiego, na jakie przedsięwzięcia będzie on przeznaczony w ramach realizacji strategii rozwoju lokalnego naszego obszaru oraz na jakie zakresy działań mieszkańcy, organizacje pozarządowe, jednostki sektora publicznego i przedsiębiorcy będą mogli pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 11

Ważne informacje

UWAGA!!!


Questy z naszego terenu

Borowno

Dąbrowa Zielona

Garnek

Kruszyna

Mokra

Rudniki

Kwartalnik LGD


Galeria

Ankieta

W jaki sposób dowiedział/a się Pan/i o Stowarzyszeniu "Razem na wyżyny"?
 

Nasi partnerzy
Polityka prywatności